Przejdź do głównej treści

Temat: ElkArte 1.1 beta 4 wydane  (Przeczytany 99 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Adrian
  • [*]
  • Administrator
ElkArte 1.1 beta 4 wydane
Zespół tworzący ElkArte ogłosił wydanie najpradopodobniej ostatniej, czwartej wersji beta ElkArte 1.1.

Użytkownicy, którzy chcą zapoznać się z nadchodzącą wersją ElkArte 1.1 mogą pobrać pakiet instalacyjny ze strony GitHub https://github.com/elkarte/Elkarte/releases/tag/v1.1.0-beta.4
Czwarte wydanie ElkArte 1.1 w wersji beta to kolejne poprawki zbliżające nas do stabilnego wydania, które na pewno przyniesie wiele usprawnień oraz zwiększy bezpieczeństwo użytkowników - głównie przez wprowadzenie 2FA.
ElkArte 1.1 wprowadza zunifikowany instalator/aktualizator co oznacza, że instalacja i aktualizacja dokonywana jest z tej samej paczki instalacyjnej - ułatwi to pewnie życie nowych użytkowników ElkArte :)

Jeśli chcecie zaktualizować swoje forum ElkArte 1.0 do wersji 1.1 beta 4 należy nadpisać wszystkie pliki forum nowymi, a następnie uruchomić plik install/upgrade.php. Aktualizacja z wersji ElkArte 1.1 beta 3 jest trochę łatwiejsza, ponieważ wystarczy nadpisać jedynie pliki forum nowymi i usunąć katalog install z głównego katalogu forum.

W przypadku wystąpienia błędów podczas używania testowej wersji ElkArte można zgłaszać je na głównym forum projektu oraz w dziale na naszej stronie.

Ważne:
Nie należy aktualizować aktywnych stron do ElkArte 1.1 beta 3! Wersja ta wciąż może zawierać błędy oraz luki bezpieczeństwa.

Polskie tłumaczenie nie jest jeszcze dostępne z powodu przewidywanych zmian w kodzie, pierwsze tłumaczenie ElkArte 1.1 pojawi się po wydaniu wersji RC1.